Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Šatní skříně   /   Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

Šatní skříň je potřeba nejen v dětském pokojíčku, ale také v ložnici. Hledáte skříň, která bude moderní a originální? Pak sáhněte po šatní skříni Beep. Řídí se .. více

Naše cena: od 11 590 Kč
Původní cena: od 12 859 Kč
Hodnocení
4.3
9 Hodnocení


Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

Šatní skříň je potřeba nejen v dětském pokojíčku, ale také v ložnici. Hledáte skříň, která bude moderní a originální? Pak sáhněte po šatní skříni Beep. Řídí se současnými trendy, je moderní, stylová a krásná.

Disponuje moderním a také univerzálním designem, což z ní dělá skříň, kterou můžete dát do téměř každého interiéru. Šatní skříň disponuje zaoblenými tvary, popelavě šedou konstrukcí, kterou dolaďují výrazné a originální barevné detaily. To celé tvoří ucelený vzhled. Barevné detaily si můžete vybrat v několika barvách, čímž pečlivěji doladíte skříň do vašeho interiéru.

Kolekce nábytku Beep je určená především pro mládež, ovšem najde si v ní každý to své. Své místo si najde ve studentském pokoji, moderním bytě i v bytě, kde vládne Glamour styl. Nábytek je možno různě aranžovat, upravovat a můžete si vybírat barvy podle vlastního uvážení. Šatní skříň v sobě má jak tyče, tak i sadu polic.

Skříně jsou velmi variabilní, tudíž je pouze jen na vás, na zákazníkovi, jak bude celý produkt či rovnou celá sada nakonec vypadat a k jakým účelům jej využijete.

Nábytek je vyroben v kombinaci lamina a MDF materiálu. Konstrukce nábytku je z lamina v tmavě šedé barvě, čela skříně jsou v popelavě tmavě šedé barvě a detaily jsou k dispozici v osmi barevných provedeních (tmavě šedé GRAF a popelavě šedé POP, popelavě šedou najdete v hlavní nabídce pod kódem t04-01-Pop-). Čela skříně jsou vyrobena z MDF materiálu. Doba realizace nábytku je sedm týdnů.

- konstrukce je pevná a bezpečná

- je možno regulovat výšku

- k dispozici je tyč a 4 police

zaoblené hrany jsou bezpečné a nezpůsobují úrazy

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
9 zákázníků
hodnotilo