Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Šatní skříně   /   Šatní skříň Beep - dvoudvéřová GRAF

sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Beep - dvoudvéřová GRAF

Šatní skříň je kus nábytku, který má doma naprosto každý. I šatní skříň však může být krásná a originální. A nemusíte hledat, přinášíme krásnou kolekci nábytku .. více

Naše cena: od 14 890 Kč
Původní cena: od 16 489 Kč
Hodnocení
4.4
9 Hodnocení


Šatní skříň Beep - dvoudvéřová GRAF

Šatní skříň je kus nábytku, který má doma naprosto každý. I šatní skříň však může být krásná a originální. A nemusíte hledat, přinášíme krásnou kolekci nábytku Beep. Jde o kolekci nábytku, který je moderní, originální a inspirován současnými trendy.

Nábytek je koncipován a navrhován převážně pro mladé, avšak hodí se pro všechny, do každého interiéru. Nábytek Beep je univerzální a moderní, tudíž jej můžete bez obav dát do každého interiéru.

Konstrukce skříně má šedou barvu a je doplněna o výrazné a originální barevné detaily, které celek dotváří. Zaoblené tvary nábytku jsou velmi moderní a také jsou bezpečné, minimalizují nebezpečí úrazu. Originální barevné detaily jsou k dispozici v několika barevných odstínech, což je možno ještě více přiblížit vašemu interiéru.

Kolekce Beep se inspiruje současnými technologiemi výroby nábytku, své místo si najde v ložnici, obývacím pokoji, dětském či studentském pokoji. Hodí se do všech stylů, do moderního bytu, do teenagerovského pokoje či do interiéru v Glamour stylu.

Šatní skříň je objemná, praktická a také i velmi originální, je dvoudveřová, samostatně stojící. Můžete jí také zkombinovat s jednodveřovou skříní. V pravé části skříně najdete závěsnou tyč na oblečení, levá strana je vybavena policemi. Nad závěsnou tyčí najdete úložný prostor.

Konstrukce skříně se vyrábí z lamina v tmavě šedé barvě. Čela šatní skříně jsou vyrobeny z MDF v barevné kombinaci. Barevnou kombinaci si můžete vybrat níže. Barevných detailů je celkem osm, v sadě najdete čtyři police. Konstrukce je pevná, stabilní, je možno regulovat výšku.

Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
9 zákázníků
hodnotilo