Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Skříňka Simple

PRODEJ SKONČIL - Skříňka Simple

Úložný prostor je pro dětské interiéry velmi důležitý, stejně tak pro jiné interiéry. Jde o perfektního pomocníka, který poskytne dostatečné množství úložného .. více

Naše cena: od 7 890 Kč
Původní cena: od 8 749 Kč
Hodnocení
4.3
15 Hodnocení


Skříňka Simple

Úložný prostor je pro dětské interiéry velmi důležitý, stejně tak pro jiné interiéry. Jde o perfektního pomocníka, který poskytne dostatečné množství úložného prostoru. Skříňka Simple je sice malá, ovšem velmi užitečná.

Je možno jí postavit vedle psacího stolu a ukládat do skříňky nejrůznější drobnosti jako například papíry, psací potřeby, knihy atd.

Díky zadním kolečkům je skřínka pohyblivá, je možno jí kdekoliv přesunout podle vaší aktuální potřeby. Skříňku je možno použít jako noční stolek, jako odkládací prostor do rohu, k psacímu stolu a podobně.

Otvírání je zde vyřešeno velmi moderně, otevírají se pouze vrchní dvířka a je zde uschován ještě jeden šuplík. Jde o originální barevné provedení. Skříňka je tedy nejen praktická, ale má také dekorativní funkci.

Skříňka Simple je vyrobená z bukového dřeva, konstrukce je velmi pevná. Kromě bukového dřeva se zde kombinuje také MDF materiál (přední deska) a lamino deska (bočnice a vnitřní police). Materiály zajišťují stabilitu a bezpečnost.

Doba realizace nábytku je sedm týdnů. K dispozici je několik barevných kombinací.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
15 zákázníků
hodnotilo