Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Fino

PRODEJ SKONČIL - Komoda Fino

Vsázíte na moderní a krásný interiér a v podobném duchu chcete zařídit také dětský pokojíček vašich nejmenších? Hledáte tak ten správný úložný prostor, do .. více

Naše cena: od 6 699 Kč
Hodnocení
4.8
15 Hodnocení


Komoda Fino

Vsázíte na moderní a krásný interiér a v podobném duchu chcete zařídit také dětský pokojíček vašich nejmenších? Hledáte tak ten správný úložný prostor, do kterého uložíte vše, co budete potřebovat?

Přinášíme vám krásnou komodu Fino, která je moderní, krásná, příjemná a vhodná do všech interiérů a všech dětských pokojíčků. Zamilují si jí všichni, děti i rodiče, je rovněž velmi praktická.

Komoda Fino má dekorační design a spolu se stylovými křivkami vytváří jemný a vizuální efekt, který se skvěle hodí do všech interiérů a všech místností. Zamilují si jí všichni, kluci i holky.

Komoda Fino je vyrobená z MDF desky a kvalitní dřevotřísky. Je tedy pevná, moderní a určená k dlouhodobému využití. Šuplíky jsou opatřeny kolejničkami, které mají samozavírací funkci. Komoda je tedy velmi bezpečná.

U komody najdete tři šuplíky, které jsou prostorné, a skvěle do nich uložíte spoustu věcí, které budete potřebovat. Je pořídit také přebalovací nástavec ze stejné kolekce. Po odstranění nástavce nezanechává stopy.

Rozměry komody:

- výška: 103,1 centimetrů

- šířka: 100,5 centimetrů

- hloubka: 54,6 centimetrů

Rozměry přebalovacího nástavce:

- výška: 8 centimetrů

- hloubka:70 centimetrů

- šířka: 77 centimetrů

více značky: Bellamy

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.8
15 zákázníků
hodnotilo