Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Elle

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda Elle

Úložný prostor je důležitý v každé domácnosti. Taky znáte ten pocit, že ho není nikdy dost? Komoda z kolekce Elle je nejen svým vzhledem krásná, jemná a .. více

Naše cena: od 6 990 Kč
Původní cena: od 7 779 Kč
Hodnocení
4.5
12 Hodnocení


Komoda Elle

Úložný prostor je důležitý v každé domácnosti. Taky znáte ten pocit, že ho není nikdy dost? Komoda z kolekce Elle je nejen svým vzhledem krásná, jemná a elegantní, ale také je praktická a přináší mnoho úložného prostoru.

Nenápadný, elegantní, jednoduchý a klasický styl je vhodný do každého interiéru. Jde o velmi hezkou a příjemnou komodu, která se liší od bohatě zdobených komod, které jsou k dostání na trhu.

Jednoduše, elegantně a s citem, tak je navrhnuta komoda, která se přizpůsobuje ke každému interiéru, moderního, retro, luxusního i Glamour. Je vhodná také pro děti, teenagery i dospělé. Skvěle padne do obývacího pokoje, ložnice, dětského i studentského pokoje.

Korpus komody je vyrobený z dřevotřísky a lamina. Čela komody jsou vyráběna z HDF a MDF desky, která je lakovaná. Základnu dvoří bukový a kvalitní masiv, který najdete ve dvou verzích, bezbarvý lak a popelavě šedá.

Barevné provedení nožek, dvě prostorné zásuvky, které přináší dostatečné množství úložného prostoru. Zavírání je lehké, zpomalené a tím pádem minimalizuje riziko úrazů. Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

VĚK DÍTĚTE: 0-2 roky , 2-6 let, 6 a více
Provedení nábytku: z lamina
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
12 zákázníků
hodnotilo