Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Beep - vysoká přírodní OAK

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda Beep - vysoká přírodní OAK

Komody jsou v interiérech velmi vysoce ceněny, není divu, uložíte do nich opravdu mnoho věcí. Od hraček, přes oblečení, až po dětské drobnosti. Ovšem komoda .. více

Naše cena: od 9 569 Kč
Původní cena: od 10 690 Kč
Hodnocení
4.4
10 Hodnocení


Komoda Beep - vysoká přírodní OAK

Komody jsou v interiérech velmi vysoce ceněny, není divu, uložíte do nich opravdu mnoho věcí. Od hraček, přes oblečení, až po dětské drobnosti. Ovšem komoda nemusí být jen funkční, ale také krásná a moderní.

Komoda Beep - vysoká přírodní OAK je velmi krásná, nevšední, originální a moderní. Kolekce Beep taková je, disponuje moderním vzhledem, který si zamilují všichni, děti, mládež i dospělí.

Perfektně se tak hodí do každého interiéru, do obývacích pokojů, ložnice, předsíně, pracovny, ale také do dětských i studentských pokojíčků. Jde o kolekci nábytku, která je univerzální, tudíž se hodí opravdu kamkoliv.

Kolekce se nechává inspirovat moderními a originálními prvky, rovněž čerpá ze současných trendů a trendů pro mládež. Oživí a doladí tedy každý interiér.

U kolekce najdete zaoblené tvary konstrukce, čímž minimalizuje možné úrazy. Celkový vzhled doladí originální a výrazný detail, který vytvoří moderní a krásný celek, který si všichni zamilují.

Díky široké paletě barev můžete detail komody doladit a díky tomu lépe vydekorovat váš interiér. Kolekce Beep se nechává inspirovat současnou technologií výroby, je vyráběna z velmi kvalitních materiálů.

Svým univerzálním vzhledem se hodí nejen do moderních interiérů, ale také do elegantních, luxusních či glamour stylů. Umí rozzářit váš interiér a přináší tolik potřebný úložný prostor.

Konstrukce nábytku se vyrábí z kvalitní dřevotřískové desky, která zajistí komodě stabilitu. Je k dispozici v barvě GRAF, tedy v tmavě šedé barvě. Čela jsou z lakované MDF desky a to v několika barevných provedeních.

Čela jsou k dispozici v barvě OAK, tedy v přírodní dubové dýze, v barvě GRAF, tedy tmavě šedé a v barvě POP, tedy popelavě šedé. Doba realizace nábytku je sedm týdnů.

Rozměry: 100x98x46 cm

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.4
10 zákázníků
hodnotilo