Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Beep - vysoká POP

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda Beep - vysoká POP

Vydekorovat a oživit dětský interiér je důležité pro všechny rodiče. Každý totiž chce, aby interiér dětského pokojíčku byl co možná nejvíc barevný, moderní, .. více

Naše cena: od 9 590 Kč
Původní cena: od 10 729 Kč
Hodnocení
4.3
6 Hodnocení


Komoda Beep - vysoká POP

Vydekorovat a oživit dětský interiér je důležité pro všechny rodiče. Každý totiž chce, aby interiér dětského pokojíčku byl co možná nejvíc barevný, moderní, krásný. Toho dosáhnete ve chvíli, kdy si pořídíte moderní kousky nábytku.

My doporučujeme krásnou komodu Beep. Je moderní, originální a velmi nadčasová. Komoda se inspiruje současnými trendy a vychází z nábytku pro mládež. Kolekce Beep je vhodná pro všechny interiéry.

Nábytek z kolekce Beep je krásný, moderní, univerzální. Má neotřelý a jedinečný design, který si zamilují opravdu všichni, děti, mládež a dokonce také dospělí.

Komoda se skvěle hodí do všech interiérů, do obývacího pokoje, do ložnice, předsíně, kanceláře, do dětských i studentských pokojíčků. Vytvoří krásný a nevšední prostor v každé místnosti.

Komoda Beep - vysoká POP disponuje zaoblenými tvary konstrukce, které jsou doladěné výraznými a originálními detaily. Z široké palety barev, kterými komoda disponuje, si můžete doladit nábytek přímo do vašeho interiéru.

Kolekce nábytku se nechává inspirovat současnou technologií výroby nábytku, skvěle se hodí do moderního, elegantního i glamour interiéru. Vyrábí se z pevných a odolných materiálů.

Konstrukce komody se vyrábí z dřevotřískové desky a to v barvě GRAF, tedy tmavě šedé. Čela komody jsou z lakované MDF desky v barvách OAK, tedy přírodní dubové dýze, POP, tedy popelavě šedé a GRAF, tedy v tmavě šedé. Doba realizace nábytku je sedm týdnů.

Rozměry: 100x98x46 cm

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
6 zákázníků
hodnotilo