Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Beep GRAF

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda Beep GRAF

Komoda Beep Graf je moderní, krásná, barevná a vhodná do všech interiérů. Díky modernímu vzhledu a jednoduchému provedení je komoda vhodná skutečně pro všechny, .. více

Naše cena: od 7 969 Kč
Původní cena: od 8 929 Kč
Hodnocení
4.6
8 Hodnocení


Komoda Beep GRAF

Komoda Beep Graf je moderní, krásná, barevná a vhodná do všech interiérů. Díky modernímu vzhledu a jednoduchému provedení je komoda vhodná skutečně pro všechny, nejen pro děti a teenagery, ale také pro dospělé.

Kolekce Beep je originální, praktická, barevná a velmi trendy. Je inspirovaná mládeží a moderním vzhledem. Ten jde ruku v ruce se současnými trendy. Nábytek z kolekce Beep je tak velmi praktický.

Kromě praktičnosti je také univerzální, takže se hodí pro kluky i pro holky. Komoda disponuje zaoblenými tvary, které minimalizují možné úrazy. Důraz se klade zejména pak na barevný detail.

Komoda disponuje šedou konstrukcí, kterou velmi hezky a dobře doplní barevný doplněk. Široká paleta barev nábytek jednoduše doplní a můžete si tak vybrat barvu, která se hodí do vašeho interiéru.

Komoda disponuje třemi šuplíky, do kterých je možno uložit prakticky cokoliv, od oblečení, po dětské hračky, stolní hry a podobně. Spodní dvě zásuvky se otevírají systémem push open, tedy pouhým stlačením.

Nejnovější typ kolejnic zajistí lehké a bezpečné otevírání a zavírání. Automaticky se šuplíky dovírají. Komoda je zajímavou kombinací současného designu a praktičností. Kolekce Beep je určená pro všechny, kteří milují originalitu a styl.

Konstrukce je vyrobena z lamino desky a čela z MDF desky. K dispozici je celkem osm barevných detailů.

Nábytek se realizuje po dobu sedmi týdnů.

Rozměry: 70 cm x 98 cm x 46 cm

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
8 zákázníků
hodnotilo