Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda 2-šuplíky Simple

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda 2-šuplíky Simple

Komody jsou vítaným pomocníkem ve všech interiérech. Do útrob vašeho domova přinášejí úložný prostor, který mnozí lidé velmi ocení.  A právě tato komoda, která .. více

Naše cena: od 9 369 Kč
Původní cena: od 10 469 Kč
Hodnocení
4.1
10 Hodnocení


Komoda 2-šuplíky Simple

Komody jsou vítaným pomocníkem ve všech interiérech. Do útrob vašeho domova přinášejí úložný prostor, který mnozí lidé velmi ocení. 

A právě tato komoda, která disponuje dvěma šuplíky, se skvěle hodí do dětského pokoje. Přinese dětem prostor, kam mohou ukládat své hračky, tajnosti i cennosti.

Nestačí-li šatní skříň, pomůže tato komoda. Šuplíky, kterými disponuje, jsou objemné a pojmou mnoho věcí. Kromě jiného je komoda také velmi krásná, disponuje několika barevnými provedeními, která umí také zkrášlit dětský prostor.

Komoda má pevnou konstrukci, která je vyrobená z bukového dřeva. Ta se kombinuje s kvalitním MDF materiálem, ze kterého jsou vyráběny přední části šuplíku. Kvalita materiálu tak zajistí stabilitu, pevnost, odolnost a bezpečnost.

Komoda Simple má posuvný systém šuplíku, který zabraňuje celkovému vysunutí a tím pádem tak eliminuje úrazy. Podobně jsou na tom boky komody, které jsou zaoblené a tím také chrání děti před úrazy.

Komoda Simple má velké a krásné úchyty, které dávají tón celé komodě. Existuje několik barevných provedení, vyberete si tak přesně takové, které se do dětského interiéru bude hodit.

K dispozici je modro - krémové, zeleno - krémové, oranžovo - krémové a růžovo - krémové zbarvení. Komoda přichází v jednom balíku o hmotnosti 73 kilogramů.

Doba realizace nábytku je sedm týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.1
10 zákázníků
hodnotilo