Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Dětský koberec Triangle I

sleva

PRODEJ SKONČIL - Dětský koberec Triangle I

Dumáte nad tím, jak oživit a doladit dětský pokojíček? Máte pořád pocit, že mu něco chybí, že by to určitě něco chtělo, čím by se rozjasnil a rozsvítil? .. více

Naše cena: od 1 348 Kč
Původní cena: od 1 419 Kč
Hodnocení
3.9
23 Hodnocení


Dětský koberec Triangle I

Dumáte nad tím, jak oživit a doladit dětský pokojíček? Máte pořád pocit, že mu něco chybí, že by to určitě něco chtělo, čím by se rozjasnil a rozsvítil? Přemýšleli jste už někdy nad tím, že dětem pořídíte do pokojíčku koberec?

Dětský koberec Triangle I je krásně barevný, moderní, pestrý a vhodný do každého dětského interiéru. Můžete jej využít pro všechny děti, pro chlapečky i pro holčičky. Kromě dekorativní funkce je také velmi praktický.

Dětský koberec je exkluzivní, disponuje hezkým vzorem trojúhelníků, disponuje tak moderním a jednoduchým vzorem, který si všichni zamilují. Jedná se tak o univerzální koberec, který poslouží všem interiérům.

Je velmi dobře zpracován a vyrábí se z kvalitního materiálu, ze 100% polypropylenu. Na dotek je také velmi příjemný a krásně hladký. Rovněž je velmi snadno udržitelný, skvěle se čistí a vysává.

Dětský koberec chrání děti před chladnou podlahou, mohou si tak bez problémů hrát na zemi, aniž by se nachladily. Umí skvěle vydekorovat každý dětský interiér, hodí se nejen do dětského pokojíčku.

Oblíbí si jej také dospělí, skvěle se hodí do obývacího pokoje, pracovny, ložnice a dalších místností. Rovněž jej ocení teenageři ve studentském pokojíčku. Můžete jej jednoduše přemisťovat podle aktuální potřeby.

Dětský koberec Triangle I je možno kombinovat s ostatním dětským nábytkem, oživíte jím každý interiér.

- celková váha: 1,6 kg/m2

- výška: cca 9 milimetrů

Motiv koberců: geometrické tvary, vzorovaný
Tvar: obdélník
Barva: bílá, šedá, žlutá

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
3.9
23 zákázníků
hodnotilo