Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Dětský koberec TRELLIS I

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětský koberec TRELLIS I

Oživit, doladit a vydekorovat dětský pokojíček, to je něco, co je důležité pro všechny interiéry, zejména pak pro dětské pokojíčky. Chcete vytvořit krásné, .. více

Naše cena: od 1 019 Kč
Původní cena: od 1 359 Kč
Hodnocení
4.9
16 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
14337-0 120x170 cm 1 359 Kč 1 019 Kč dočasně vyprodáno

Dětský koberec TRELLIS I

Oživit, doladit a vydekorovat dětský pokojíček, to je něco, co je důležité pro všechny interiéry, zejména pak pro dětské pokojíčky. Chcete vytvořit krásné, moderní a barevné dětské prostředí? Sáhněte po dětském koberci.

Dětský koberec Trellis I je moderní, krásný, barevný a vhodný do všech interiérů. Moderní vzor trellis je příjemný, jednoduchý a tím pádem jde o univerzální koberec, který je možno pořídit do všech domácností.

Dětský koberec je příjemný a ocení jej všichni, děti i dospělí. Zamilují si jej kluci i holky. Rovněž dospělí si jej zamilují dospělí, krásně doladí obývací pokoj, ložnici, pracovnu a další prostory.

Dětský koberec je zpracováván velmi špičkově, vyrábí se z kvalitního materiálu. Ten je na dotek příjemný, jemný a hladký. Rovněž se velmi snadno udržuje a čistí.

Svým vzhledem ladí ke každému dětskému nábytku, je možno jej jednoduše přemisťovat z místa na místo, podle vaší aktuální potřeby.

- celková váha: 1,6 kg/m2

- výška: cca 9 milimetrů

Motiv koberců: vzorovaný
Tvar: obdélník
Barva: modrá

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.9
16 zákázníků
hodnotilo