Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Dětský koberec Tečky modrá/stříbrná-šedá

PRODEJ SKONČIL - Dětský koberec Tečky modrá/stříbrná-šedá

Dětský koberec je něco, co v dětském pokojíčku má své nezpochybnitelné místo. Kdysi měl koberec především svou praktickou funkci, no nyní jde také o moderní .. více

Naše cena: od 3 239 Kč
Hodnocení
4.6
19 Hodnocení


Dětský koberec Tečky modrá/stříbrná-šedá

Dětský koberec je něco, co v dětském pokojíčku má své nezpochybnitelné místo. Kdysi měl koberec především svou praktickou funkci, no nyní jde také o moderní vzhled a styl.

A ten dětský koberec Tečky bezesporu má. Je nádherný, barevný a moderní, takže se hodí do všech typů dětských pokojíčků. Jde o luxusní koberec značky Happy Rugs, který si zamilují všichni, dospělí i děti.

Dětský koberec má příjemný modrý základ a na něm najdete stříbrno - šedý obdélník a tečky, které koberec doladí a dotáhnou k dokonalosti. Svým vzhledem se hodí do všech interiérů, do chlapeckých i dívčích pokojíčků. Své místo najde také ve studentském pokoji.

Dětský koberec se vyrábí z kvalitního materiálu, ze 100% polypropylenu. Na dotek působí dětský koberec krásně jemně a příjemně. Vyrábí jej německá společnost LIVONE a zamilují si jej všichni v rodině, dospělí i děti.

Je skvělým pomocníkem v dekoraci interiérů, děti si na něj mohou sednout, odpočívat nebo lenošit. Chrání je před studenou podlahou. Koberec se rovněž snadno udržuje a čistí.

Jeho jedinečný vzhled přispívá k tomu, že se k němu dá skvěle doladit ostatní dětský nábytek. Můžete jej rovněž přemisťovat z místa na místo, podle vaší vlastní aktuální potřeby.

Koberec je vhodný i pro podlahové topení.

- rozměr: 120 x 180 centimetrů a 160 x 230 centimetrů

- výška vlasu: 13 až 15 milimetrů

Motiv koberců: dětský motiv, geometrické tvary, vzorovaný
Tvar: obdélník
Barva: bílá, modrá, šedá
více značky: LIVONE

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
19 zákázníků
hodnotilo