Banaby.cz   »   Dětský nábytek   /   Koberce   /   Kusové koberce   /   Dětský koberec Šedé hvězdy

sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětský koberec Šedé hvězdy

Chcete dětem do jejich malého království pořídit nějaký ten koberec. Díky němu si děti budou moci hrát bez problémů a co víc, získáte také příjemnou a barevnou .. více

Naše cena: od 1 282 Kč
Původní cena: od 1 349 Kč
Hodnocení
4.7
21 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
14315-0 120x170 cm 1 349 Kč 1 282 Kč dočasně vyprodáno
14315-3 160x230 cm 2 499 Kč 2 374 Kč dočasně vyprodáno

Dětský koberec Šedé hvězdy

Chcete dětem do jejich malého království pořídit nějaký ten koberec. Díky němu si děti budou moci hrát bez problémů a co víc, získáte také příjemnou a barevnou dekoraci, která umí doladit každý dětský pokojíček.

My doporučujeme dětský koberec šedé hvězdy. Je velmi krásný, moderní, praktický a exkluzivní, umí vyladit a oživit každý dětský interiér, je vhodný jak pro chlapečky, tak i pro holčičky.

Koberec je opatřen šedými hvězdami, které jsou jednoduché. Díky tomu je dětský koberec univerzální a hodí se do všech interiéru, nejen do těch dětských pokojíčků, ale také do interiérů pro dospělé.

Koberec může oživit nejen dětský pokoj, ale také studentský pokoj, obývací pokoj, ložnice, pracovny a dalších a dalších místností. Je vyroben ze špičkového materiálu, zpracování je rovněž velmi dobré.

Na dotek je dětský koberec velmi příjemný a jemný. Můžete jej skvěle kombinovat s dětským nábytkem, ladí ke všemu. Dětský koberec je také možno jednoduše přemístit a to podle vaší aktuální potřeby.

- 100% polypropylen

- celková váha: 1,6 kg/m2

- výška: cca 9 milimetrů

Motiv koberců: geometrické tvary
Tvar: obdélník
Barva: bílá, šedá, jiné barevné provedení

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
21 zákázníků
hodnotilo